ماژول کناری نمونه

این یک متن نمونه برای نحوه ی نمایش و عملکرد متون در قالب است . شما می توانید این متن را از طریق کنترل پنل جوملای خود ویرایش یا حذف بفرمایید .

صفحه‌ی اصلی

درباره ما

خدمات ما

ارتباط با ما

تحقیقات بازاریابی

برندینگ

داستان های تحقیقاتی

ماژول کناری نمونه

این یک متن نمونه برای نحوه ی نمایش و عملکرد متون در قالب است . شما می توانید این متن را از طریق کنترل پنل جوملای خود ویرایش یا حذف بفرمایید .

ثبت نام

زبان سایت

بازاریابی الکترونیکی

شرکتها برای موفقیت در بازارهای الکترونیکی نیاز دارند که ابتدا در فضای مجازی تحقیقات بازاریابی الکترونیکی انجام داده و سپس استراتژیهای بازاریابی الکترونیکی درستی را تدوین کرده و بر اساس آن برنامه های اجرایی را اقدام نمایند .

موسسه پویا پردازش می تواند در زمینه اجرای تحقیقات بازاریابی الکترونیکی ، تدوین استراتژیهای مورد نیاز به همراه مشاوره و آموزش به مدیران برای استفاده بهتر از فرصتهای فضای مجازی یاری رساند . در فضای مجازی  دانش و اطلاعات نقش بسیار زیادی در توسعه کسب و کارها دارند . فقط کافیست بدانید تا بتوانید . بدین معنی که بین دانستن و رسیدن فاصله کمتری نسبت به فضای غیر مجازی وجود دارد .

با ظهور تجارت الکترونیک و تمایل شرکت‌های مختلف به ایجاد ویترین اینترنتی و نیز تشدید فضای رقابتی، سودآوری سازمان‌ها در گرو حفظ هرچه بیشتر مشتریان فعلی‌شان می‌باشد. از اینرو مسئله وفادارسازی مشتریان در کسب و کارهای الکترونیکی بسیاری از مطالعات بازاریابی و مدیریتی را به خود اختصاص داده‌ است. از سوی دیگر مشتریان وفادار حکم یک کانال تبلیغاتی را برای سازمان‌ها دارند. نکته حائز اهمیت این است که برقراری این‌گونه روابط برای مشتریان نیز سودآور است و مشتریان نیز از ایجاد ارتباط بلندمدت منافع خاص خود را دنبال می‌کنند . با دگرگون شدن تجارت و گسترش خرید و فروش‌های مبتنی بر اینترنت، ماهیت پرمخاطره اینترنت از جهت ربوده‌شدن مشتریان توسط رقبا و هزینه بالای جذب مشتریان جدید، توجه به وفاداری الکترونیکی به یک الزام برای بقای سازمان‌ها بدل شده‌است. علیرغم اینکه در گذشته بسیاری از مدلهای B2C، کسب مشتریان را راهی برای سودآوری می‌دانستند. از قرن بیست و یک به بعد تلاش بیشتر فروشندگان، به دست‌آوردن سهم بازار از طریق وفاداری مشتری بوده‌است.(رولاس, 2005 )خرید اینترنتی کالاها در ایران مخصوصا در تهران که به دلیل وجود مشکلات ترافیکی و بالا بودن هزینه های ایاب و ذهاب با استقبال قابل توجهی روبرو شده است از این رو فروشگاه های اینترنتی در حال رشد و توسعه می باشند از این رو عواملی که باعث می شود یک فروشگاه اینترنتی موفق شود باید شناسایی شده و مدیران وب سایت های فروشگاه اینترنتی در تصمیمات خود آنها را مد نظر قرار دهند از این رو در این تحقیق مساله اصلی شناسایی عوامل موثر بر وفاداری مشتریان فروشگاه اینترنتی می باشد.
شرکتها در فضای مجازی سه دسته هستند
1-شرکتهایی که از فضای مجازی برای بازاریابی استفاده می کند . داشتن سایت به منظور معرفی شرکت ، خدمات و... به مشتریان
2-شرکتهایی که در بازار کالا و محصولاتی ارائه می کند و می خواهد در فضای مجازی هم همین کالا ها بصورت آنلاین به مشتریان عرضه گردد
3-شرکتهایی که فقط در فضای مجازی اقدام می کنند و در بازار واقعی حضوری ندارند .

مراحل كلي بازاريابي الكترونيكي :

 تدوين استراتژي و تعيين اهداف ، با مشاوره و مطالعه عميق و شناخت عوامل
آموزش
مداوم و كسب مهارت در كنار برنامه ريزي و تامين منابع مورد نياز
انتخاب
نام و ثبت دامنه در اينترنت از طريق انتخاب مشاور
انتخاب
 دامنه و اجاره فضاي وب مورد نياز سايت وب سازمان / فرد
تدوين
استراتژي و سناريوي پايگاه وب،
تامين
محتوي و اطلاعات مورد نياز هر بخش مطابق نقشه سايت و اجراء اوليه
انتخاب
مسئول با تعيين وظايف و عملكرد خلاقانه مبتني بر بازخورد و اهداف
بكارگيري
روشهاي تركيبي و مانيتورينگ تاثيرات آن در افزايش نتايج مورد نظر
معرفي
به موتورهاي جستجو، بنر تبليغاتي، ارسال پست الكترونيك، گروه خبري.
به روز رساني و مديريت نتايج ،
اعمال
ايده هاي نوين و خلق ارزش افزوده
استفاده از کلیه ابزارهای بازاریابی الکترونیکی ( شبکه های اجتماعی کسب و کار و ایمیل مارکتینگ و..)باما در تماس باشید.

تهران / ایران 02165569884

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید