ماژول کناری نمونه

این یک متن نمونه برای نحوه ی نمایش و عملکرد متون در قالب است . شما می توانید این متن را از طریق کنترل پنل جوملای خود ویرایش یا حذف بفرمایید .

صفحه‌ی اصلی

درباره ما

خدمات ما

ارتباط با ما

تحقیقات بازاریابی

برندینگ

داستان های تحقیقاتی

ماژول کناری نمونه

این یک متن نمونه برای نحوه ی نمایش و عملکرد متون در قالب است . شما می توانید این متن را از طریق کنترل پنل جوملای خود ویرایش یا حذف بفرمایید .

ثبت نام

زبان سایت

کسب و کار لباس های غیر رسمی

طبق نظرسنجی اخیر گروه ان پی دی منبع شناخته شده خدمات صنفی ، حدود 90 درصد کارگران ایالات متحده اظهار داشتند که دست کم گاهی اوقات لباس غیر رسمی می پوشند . پژوهش ان پی دی نشان داد که اگرچه فروش بسیاری اقلام لباس های سفارشی ، از جمله کت و شلوار مردانه و پیراهن های زنانه ، پایین آمده . فروش پوشاک بشور و بپوش افزایش یافته است . بسیاری عرضه کنندگان لباس های غیر رسمی راهبردهای خود را بر پایه این یافته ها بنیان گذاشته اند . شرکت پوشاک هگر (www.haggar.com) قصد دارد به مشتریان مرد خود بباوراند که این شرکت می تواند همه نوع لباسی ارائه کند . از لباس های پلو خوری سفارشی گرفته تا لباس های کارگری . هگر بر اساس داده های صنفی دریافت که گرایش بازار . دیگر به کت و شلوار های سفارشی - که این شرکت سال ها در ان پیشرو بوده نیست . این شرکت با عرضه محصول جدید سیتی کژوآلز با خواست مشتری همسو شد. شلوارهای کتان چروک نشدنی این شرکت بزرگترین دستاورد آن بوده است . هگر تمامی خطوط تولید رسمی و غیر رسمی خودش را با پشتوانه این شعار عرضه کرد که شرکت گودبای سیلورستاین اند پارتنرز درست کرده بود : «هگر جنسی که می توانید بپوشید» . تحقیقات داخلی هگر نشان داد که بیشتر آقایان دوست ندارند به اندازه واقعی دور کمر خود اقرار کنند و نهایتا شلوارهایی می خرند که برای انها تنگ است . محصولی که بر اساس این یافته پدیدار شد کامفورت فیت بود که کتان خاکی رنگی بود که در 2002 عرضه شد و به بوسیله تکه پارچه ناپپدای کشسانی در قسمت کمر تا هشت سانتیمتر جا باز می کرد . این شلوارها برای آقایانی جذابیت داشت که از نظر اقتصادی محافظه کار بودند و حتی اگر چند کیلوگرم چاق تر می شدند اصلا دوست نداشتند شلوارهای سالم خود را دور بیندازند . همپای این گزارش هگر موضوع تازه ای را برگزید . و در سال 2008 لباس های خود را با شعار برازنده کردن لباس ها عرضه کرد که بر پارچه ی ضد چروک زیپ و دکمه نشکن ، درزهای محکم و جیب های بزرگ تر تاکید داشت .

برای سرمایه گذاری روی این رویکرد به لباس های غیر رسمی ، لیوای استراوس خط تولید داکرز و جین را هم زمان پیش برد . اگرچه 90 درصد ادارات ایالات متحده به کارکنان نشان اجازه می دهند جین بپوشند برخی کارکنان هنوز به خود روا ندارند در محل کار جین بپوشند؛ زیرا آن را زیادی غیر رسمی میدانند . این شرکت کامیابی بزرگی در محصول شلوارهای داکرز داشته که امروزه به پوشش استاندارد کسب و کارهای غیر رسمی تبدیل شده است . موفقیت کامفورت فیت هگر در سایه داکرز ، که در 2003 مدل کشسان خود را به نام ایندیویجوال فیت را عرضه کرد . گم نشد . لیوای استراوس در 2008 افزون بر داکرز لیوایز و لیوای استراوس مدل سیگنیچر را روانه بازار کرد . این گرده افشانی در سراسر این صنعت جریان دارد و به نظر می آید زمانش رسیده باشد که مصرف کنندگان به معنای واقعی کلمه پوشاک لک نشدنی و چروک ناپذیر و گشسان بخرند .

چنان که این مثال نشان می دهد حتی شرکت های رقیب هگر و لیوای استراوس می توانند از همان داده های در دسترس شرکت های صنفی همچون گروه ان پی دی استفاده کنند و راهبردهای بازاریابی خود را پیش گیرند . 

باما در تماس باشید.

تهران / ایران 02165569884

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید