ماژول کناری نمونه

این یک متن نمونه برای نحوه ی نمایش و عملکرد متون در قالب است . شما می توانید این متن را از طریق کنترل پنل جوملای خود ویرایش یا حذف بفرمایید .

صفحه‌ی اصلی

درباره ما

خدمات ما

ارتباط با ما

تحقیقات بازاریابی

برندینگ

داستان های تحقیقاتی

ماژول کناری نمونه

این یک متن نمونه برای نحوه ی نمایش و عملکرد متون در قالب است . شما می توانید این متن را از طریق کنترل پنل جوملای خود ویرایش یا حذف بفرمایید .

ثبت نام

زبان سایت

تیغ ژیلت

ژیلت در سال 2008 با موفقیت ، ونوس امبریس (  venus embrace  ) را عرضه کرد . ایده این محصول تازه از عرضه پیشین سنسور فور ویمن( sensor for women ) الهام گرفته شده بود .

سنسور فور ویمن چگونه شکل گرفت؟ پس از اینکه مسئولیت طراحی تیغ زنانه ژیلت به ژیل شورتلف ( jill Shurtleff ) سپرده شد ، او یکسره بر پژوهش های کیفی تمرکز کرد. و از مصاحبه تک به تک با 30 خانم ، که بر اساس داوری خود از بخشش های گوناگون بازار هدف نهفته برگزیده بود ، استفاده کرد. اون مصاحبه ی عمقی تک به تک را بر گروه متمرکز ترجیح داد .این روش امکان کاوش همه جانبه احساسات پاسخ دهندگان در شرایط شخصی تر را فراهم می کرد و بنابراین دیدگاه عمیق تری از تجربه اصلاح به وجود می اورد . نمونه شناسا متشکل از 500 خانم برای این منظور برگزیده شده بودند .

شور تلف ، با در اختیار داشتن اطلاعات شخص در مورد شیوه استفاده خانمها از ژیلت ، طراحی محصول خود را آغاز کرد. پس از طراحی ، مسئله بعدی نام محصول بود . لیدی سنسوlady sensor ))  رد شد . زیرا خیلی نارسا به نظر می رسید و بسیاری خانم ها آن را دوست نداشتند . شرکت بر نام سنسور فور ویمن موافقت کرد ؛ زیرا اغراق آمیز نبود و برازنده به نظر می رسید و مطلوب ترین پاسخ ها را در آزمون تداعی لغات در برابر چند نام پیشنهادی دیگر به دست می اورد .

شور تلف از تحقیق کیفی استفاده کرد تا محصول موفقی تولید کند. سنسور فور ویمن به سادگی و در کوتاهترین زمان ، پیشرو بازار ، پرسونال تاچ ( personal touch ) را از میدان بدر کرد و 60 درصد سهم بازار را به خود اختصاص داد. همچنین سنسور فور ویمن زمینه ساز ارائه محصول ونوس شد . هنگامی که پژوهش کیفی شکل گروه های متمرکز و مصاحبه های عمقی نشان داد که خانم ها دقیقا از ژیلت چه می خواهند . در پژوهش کمی  با تحقیق میدانی به تعداد بیشتری از جامعه آماری خانمها به این نتیجه رسید که این محصول تقاضای قطعی خواهد داشت و چنین تقاضا برای این محصول را براورده کرد . بنابراین در این تحقیق با استفاده از تحقیقات کیفی به عمیق مساله ، چرایی پرداخته شده تا بتواند احساسات و عمق نیازهای براورده نشده و عوامل مهم شناسایی شود و سپس با تحقیق کمی اندازه عوامل مهم بدست امد . این مساله نشان داد که تحقیقات کیفی و کمی باهم تکمیل کننده پازل چرایی و چگونگی می باشند .

باما در تماس باشید.

تهران / ایران 02165569884

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید