ماژول کناری نمونه

این یک متن نمونه برای نحوه ی نمایش و عملکرد متون در قالب است . شما می توانید این متن را از طریق کنترل پنل جوملای خود ویرایش یا حذف بفرمایید .

صفحه‌ی اصلی

درباره ما

خدمات ما

ارتباط با ما

تحقیقات بازاریابی

برندینگ

داستان های تحقیقاتی

ماژول کناری نمونه

این یک متن نمونه برای نحوه ی نمایش و عملکرد متون در قالب است . شما می توانید این متن را از طریق کنترل پنل جوملای خود ویرایش یا حذف بفرمایید .

ثبت نام

زبان سایت

این موسسه در سال 1383 با هدف اجرای تحقیقات آماری تاسیس گردیده است .در سال1385 این موسسه با توجه به اینکه مدیران شرکتها برای موفقیت در بازاریابی و اجرای اصول بازاریابی نیاز به اطلاعات بازار برای تصمیم گیری درستی دارند رویکرد خود در تحقیقات را در جهت تحقیقات بازاریابی قرار داد تا بتواند به مدیران شرکتها در تصمیم گیریهای بازاریابی در جهت افزایش اطمینان بیشتر کمک نماید . از اینرو شعار موسسه جامع پردازش اطمینان در تصمیم گیری تعیین شده است 

رسالت (Mission)

مؤسسه جامع پردازش رسالت خود را پردازش و به کار گیری روشهای علمی تحقیق در زمینه تحقیقات بازاریابی و برندینگ برای اطمینان بخشیدن به تصمیمات مدیران بازاریابی و برندینگ شرکتها و همچنین کلیه مدیران برای شناخت بیشتر وضعیت خود از رضایت ذینغعان سازمان می باشد . 

دورنما (Vision)

اين مؤسسه دورنمای دامنه فعاليتهای خود را کمک به رشد جامعه ( شرکتها ، سازمانها و صاحبان کسب و کار ) برای داشتن فرهنگ تحقیق و پژوهش می داند.

اصول

مؤسسه پويا پردازش در راستای انجام رسالت خويش متعهد است که با اجرای صادقانه پروژه های تحقيقاتی ، در تمامی فعاليتهای خود، سرعت ، دقت و کيفيت را مد نظر داشته باشد و همیشه سعی در اجرای تحقیق با هزینه و زمان مناسب با حفظ کیفیت قابل قبول می داند

فعالیت در سطح کشور :

موسسه جامع پردازش توانایی اجرای تحقیقات بازار در سطح کشور را دارد و برای اجرای تحقیقات کشوری از نیروهای بومی منظقه و یا نیروهای نزدیک به منطقه مورد مطالعه که با فرهنگ و آداب مردم منطقه آشنا هستند استفاده می نماید . زیرا دیگر منطقی و به صرفه نیست که برای تحقیقات میدانی در سطح کشور نیروهای مربوطه از تهران به مناطق مذکور عزیمت کنند .

عضو آنلاین

We have 18 guests and no members online

باما در تماس باشید.

تهران / ایران 02165569884

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید