ماژول کناری نمونه

این یک متن نمونه برای نحوه ی نمایش و عملکرد متون در قالب است . شما می توانید این متن را از طریق کنترل پنل جوملای خود ویرایش یا حذف بفرمایید .

صفحه‌ی اصلی

درباره ما

خدمات ما

سوابق کاری

ارتباط با ما

تحقیقات بازاریابی

برندینگ

داستان های تحقیقاتی

ماژول کناری نمونه

این یک متن نمونه برای نحوه ی نمایش و عملکرد متون در قالب است . شما می توانید این متن را از طریق کنترل پنل جوملای خود ویرایش یا حذف بفرمایید .

ثبت نام

سمپلینگ
یکی از خدمات موسسه اجرای پروزه های سمپلینگ می باشد .
بازاریابی وقتی موفق عمل می کند که اطلاع رسانی  ( تبلیغات ) و دریافت اطلاعات ( تحقیقات ) هر دو به درستی اجرا شود . در گذشته بازاریابی را فقط در اطلاع رسانی جستجو می کردند اما امروزه ابتدا باید اطلاعات دریافت شود تا اطلاع رسانی درستی صورت گیرد . یعنی ابتدا اطلاع درستی از خواست مشتری دریافت گردد تا بتوان بر اساس نیاز مشتری اطلاع کالایی که مد نظر وی می باشد ارائه شود تا مرحله اصلی یعنی خرید صورت گیرد . اجرای همزمان این دو را می توان به نوعی سمپلینگ نامید که بخش سوم ( خرید ) را هم می تواند شامل شود . وقتی شرکتی می خواهد محصولی به بازار وارد نماید این سوال وجود دارد  که تا چه اندازه محصول در بازار موفق خواهد بود . تا وقتی هم محصول وارد بازار نشود ، میزان موفقیت و مقبولیت کالا به درستی مشخص نمی شود . بنابراین باید تست محصول صورت گیرد ، تا علاوه بر تعیین میزان مقبولیت محصول و کسب الطلاعات مورد نیاز معرفی محصول نیز صورت می گیرد . اهداف بازاریابی فروش محصول می باشد  که با روش سمپلینگ می توان علاوه بر معرفی محصول  بازخورد و نظرات مشتریان بدست آمده و فروش نیز صورت گیرد .
سمپلینگ و پروموشن روشی تبلیغاتی جهت معرفی و شناخت دقیق محصولی  از یک برند می باشد که میتواند مصرف کننده را به انتخاب سریع و بدون شک آن برند سوق  دهد .
در سمپلینگ یک فرد با ظاهری آراسته و با اشراف کامل به آن محصول، مشتریان و یا حتی افرادی که از آن منطقه عبور می کنند را دعوت به تست نمونه ای از محصول کرده و در آن هنگام  محصول را برای مشتری تشریح  و او را راغب به خرید محصول می کند و نام و کیفیت آن برند را برای همیشه در دیدگان و حافظه مشتری حک می کند .برای آن دسته از محصولات که امکان ارائه نمونه آزمایشی نمی باشد مانند لوازم خانگی ، فرد سمپلر با دردست داشتن کاتالوگ و بروشور از آن محصول، مشتریان را جهت انتخاب این محصول ترغیب میکند که به این کار پروموشن گفته می شود .
از مزیت های سمپلینگ به  نسبت به دیگر روش ها  تعامل و مذاکره حضوری با مصرف کننده و جذب نظرات، انتقادات و پیشنهادت و ماندگاری برند در ذهن مصرف کنندگان و مشتریان می باشد.
تبلیغات با استفاده از روش ارتباط مستقیم که امروز به شکلی بسیار وسیع و مداوم توسط شرکت ها و تولیدکننده های جهانی مورد استفاده قرار می گیرد, به عنوان راه حلی کوتاه، مستقیم و بسیار تاثیر گذار شناخته شده است. این فرآیندها را عموماً با نام کلی سمپلینگ می شناسند.


مزایای سمپلینگ :
فرهنگ سازی استفاده درست از محصول
بومی شدن ارتباط بین مصرف کننده و تولید کننده
عدم نیاز به هزینه اولیه از طرف مصرف کننده جهت تست محصول یا تجربه کاربری آن
معرفی محصول در مطلوب ترین حالت (برقراری ارتباط بین 2 انسان(
عدم وجود فاصله زمانی از معرفی تا استفاده
تاثیر آنی و قوی جهت خرید کالا
امکان پاسخگویی سریع و بلافاصله به سوالات اولیه مصرف کننده
آفرینش اولین و پایدارترین تاثیر در ذهن مصرف کننده
امکان کنترل و چک بازخورد و اطلاعات داده شده به مصرف کننده بصورت مستقیم توسط سمپلر آموزش دیده
امکان اصلاح شیوه استفاده نادرست محصول و بازگرداندن مشتریان از دست رفته

باما در تماس باشید.

تهران / ایران 02165569884

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید