ماژول کناری نمونه

این یک متن نمونه برای نحوه ی نمایش و عملکرد متون در قالب است . شما می توانید این متن را از طریق کنترل پنل جوملای خود ویرایش یا حذف بفرمایید .

صفحه‌ی اصلی

درباره ما

خدمات ما

ارتباط با ما

تحقیقات بازاریابی

برندینگ

داستان های تحقیقاتی

ماژول کناری نمونه

این یک متن نمونه برای نحوه ی نمایش و عملکرد متون در قالب است . شما می توانید این متن را از طریق کنترل پنل جوملای خود ویرایش یا حذف بفرمایید .

ثبت نام

زبان سایت

اموزش تحقیقات بازاریابی 

شرکتها همیشه نمی توانند تحقیقات بازار را برون سپاری نمایند و یا اینکه تنها بخش میدانی تحقیق را برون سپاری نمایند . بنابراین نیاز است که افرادی در شرکت به عنوان مسئول و مجری تحقیقات بازار در این زمینه اموزش های لازم را به منظور طراحی تحقیق و اجرا آموزش ببینید . موسسه پویا یکی از خدمات خود را اموزش تحقیقات بازاریابی برای تقویت نیروهای مروبطه در شرکتها قرار داده است . این آموزش ها می تواند در محل شرکت کارفرما صورت گیرد تا به همراه نمونه های اموزشی مطابق با مسائل شرکت اجرا شود تا دقیق تر و بهتر اموزش ها نهادینه شود .

اموزش روش تحقیق 

بسیاری از افراد بصورت تجربی با تحقیقات بازار آشنایی دارند اما نمی توانند بصورت علمی اجرا نمایند زیرا با اصول علمی روش تحقیق اشنایی ندارند . بنابر این نیاز است که این افراد روش تحقیق را بصورت پایه و اصولی فرا بگیرند تا بتوانند هر نوع تحقیقی را اجرا نمایند . یکی از خدمات موسسه اموزش روش تحقیق می باشد تا بتواند نیروهایی که علاقمند به دانستن روش تحقیق هستند را اموزش دهد .

اموزش تحلیل های اماری 

بسیاری از افراد تحصیل کرده در زمان دانشجویی و یا پس از ان با مباحث آماری مواجهه می شوند اما به دلیل اموزش صرفا تئوریکی این مباحث بسیار سخت و پچیده به نظر رسیده و افراد بسیاری فرار می کنند . بسیاری از داده های موجود در شرکتها اطلاعات بسیار مفیدی دارند که باید تجزیه و تحلیل گردد. و کارشناسان شرکتها نیاز است تا روشهای تجزیه و تحلیل های اماری را فرا بگیرند تا بتوانند اجرا کنند . بدین منظور یکی از خدمات ما اموزش تجزیه و تحلیل های آماری می باشد . برای این منظور دیگر نیازی نیست که کتابهای آماری مطالعه نموده تا بتوانند اجرا کنند .  آموزش تحلیل های اماری با نرم افزارهای spss و یا minitab  صورت می گیرد.

عضو آنلاین

We have 28 guests and no members online

ثبت نام کاربران - register

Log in Register

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *

باما در تماس باشید.

تهران / ایران 02165569884

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید