ماژول کناری نمونه

این یک متن نمونه برای نحوه ی نمایش و عملکرد متون در قالب است . شما می توانید این متن را از طریق کنترل پنل جوملای خود ویرایش یا حذف بفرمایید .

صفحه‌ی اصلی

درباره ما

خدمات ما

سوابق کاری

ارتباط با ما

تحقیقات بازاریابی

برندینگ

داستان های تحقیقاتی

ماژول کناری نمونه

این یک متن نمونه برای نحوه ی نمایش و عملکرد متون در قالب است . شما می توانید این متن را از طریق کنترل پنل جوملای خود ویرایش یا حذف بفرمایید .

ثبت نام

این موسسه در سال 1383 با هدف اجرای تحقیقات آماری تاسیس گردیده است .در سال1385 این موسسه با توجه به اینکه شرکتها در زمینه بازار خود نیاز به اجرای تحقیق می باشد به همین دلیل تحقیق در زمینه بازاریابی را بعنوان یکی از خدمات خود قرار داده و سعی در آشنا سازی مدیران با تحقیقات بازار می نماید . برای این منظوربا همکاری اساتید دانشگاه و پژو هشگران با تجربه در زمینه اجرای پروژه های تحقیقاتی هدف خود را تهيه اطلاعات براي کمک به مديران در تشخيص و پاسخ به مسائل و فرصتها قرار داده است.

رسالت (Mission)

مؤسسه جامع پردازش رسالت خود را پردازش و به کار گیری روشهای علمی تحقیق در زمینه تحقیقات بازار جهت تهيه اطلاعات لازم برای مديران برای تصمیم گیری با ریسک کمتر و نتیجه بهتر قرار داده است.

دورنما (Vision)

اين مؤسسه دورنمای دامنه فعاليتهای خود را کمک به رشد جامعه ( شرکتها ، سازمانها و صاحبان کسب و کار ) برای داشتن فرهنگ تحقیق و پژوهش می داند.

اصول

مؤسسه پويا پردازش در راستای انجام رسالت خويش متعهد است که با اجرای صادقانه پروژه های تحقيقاتی ، در تمامی فعاليتهای خود، سرعت ، دقت و کيفيت را مد نظر داشته باشد و همیشه سعی در اجرای تحقیق با هزینه و زمان کمتر با حفظ کیفیت قابل قبول می داند

فعالیت در شهر های دیگر :

موسسه جامع پردازش توانایی اجرای تحقیقات بازار در سطح کشور را دارد و برای اجرای تحقیقات کشوری از نیروهای بومی منظقه و یا نیروهای نزدیک به منطقه مورد مطالعه که با فرهنگ و آداب مردم منطقه آشنا هستند استفاده می نماید . زیرا دیگر منطقی و به صرفه نیست که برای تحقیقات میدانی در سطح کشور نیروهای مربوطه از تهران به مناطق مذکور عزیمت کنند .

بر اساس اصول مدیریت جهانی هر شرکتی ( تحقیقاتی و .... ) برای تولید هر کالا و یا خدمتی اگر از افراد همان منطقه استفاده شود از نظر اجرایی ( عدم آشنایی با فرهنگ و رسوم منطقه ) و از نظر اقتصادی ( به دلیل کم شدن هزینه های ایاب و ذهاب و اقامت ) با مشکلات بسیار کمتری مواجه خواهد شد و از طرفی دیگر باعث اشتغال زایی شده و همچنین فرهنگ تحقیق نیز در کشور بهبود و ارتقا پیدا می کند زیرا افراد نیروی کار بومی با تحقیق آشنا شده و با باور اثر بخش بودن تحقیق توسط نیروهای کاری منطقه فعالیت های مطالعاتی نقش محکمی در توسعه پیدا خواهد کرد

عضو آنلاین

ما 50 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

باما در تماس باشید.

تهران / ایران 02165569884

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید